aboutus

Şirket profili

Shenzhen Leed Electronic Co., Ltd, 2008 yılında Çin'in teknoloji başkenti Shenzhen şehrinde kurulmuştur.Tüketici elektroniği alanında 14 yılı aşkın üretim ve ihracat tecrübesine sahibiz ve 2017'den beri blockchain ve kripto para sektörüne girdik. Şimdi sektördeki en saygın ve güvenilir madenci tedarikçilerinden biri haline geldik.

 

Satış, lojistik, onarım ve bakım, madenci barındırma ve madencilik danışmanlığı hizmetlerini entegre ettik.Çin ofisinde deneyimli mühendisler ve uzmanlar, satış temsilcisi, pazarlamacı, lojistik uzmanı, tedarik personeli ve depo görevlisi dahil 40'tan fazla personelimiz var.2022 yılında Amerika'da hosting, satış, onarım ve bakım hizmetleri verecek bir maden çiftliği kurmayı planlıyoruz.Tüm müşterilerimiz, ücretsiz fiyat teklifi, satın alma tavsiyesi, kullanıcı kılavuzları, onarım ve bakım hizmetlerine geçiş ile profesyonel müşteri hizmetlerimizin keyfini çıkarabilir.Ayrıca, istikrarlı lojistiğimiz, müşterilere ekonomik, güvenli ve hızlı teslimat hizmetlerine sahip olmanın daha uygun bir yolunu sunar.Daha da önemlisi, bir çiftliğin nasıl kurulacağı ve işletileceği ile ilgili danışmanlık hizmeti verecek deneyimli mühendislere ve uzmanlara sahip olmamızdır.

 

 

Vizyonumuz: Herkesin kripto para madenciliği yapmasını kolaylaştırın

Misyonumuz: Sorunsuz bir madencilik deneyimi sağlamak

Değerimiz: Kaliteye Sadık, Samimi Hizmet

 

Shenzhen Leed Elektronik Co, Ltd

Ekle:6. Kat, Bina C, Dunfa Endüstri Parkı, Xixiang, Shenzhen, Guangdong, Çin

E-posta:sales@szleed.com

Ağ:asiccrypto-miner.com

 

Shenzhen Leed Electronic Co., Ltd

Shenzhen Leed Electronic Co., Ltd

Geçmiş

1. Shenzhen Leed Electronic Co., Ltd, 2008 yılında cep telefonu gibi tüketici elektroniği ürünlerinde uzmanlaşmıştır.

2. 2012 yılında 4 üretim hatlı bir fabrika satın alarak cep telefonu üretimine başladık.

3. 2014 yılında e-Ticaret departmanını kurduk ve eBay ve Amazon gibi online mağaza oluşturmaya başladık.

4. 2017 yılında blockchain ve kripto para sektörüne giren önemli bir karar aldık.Global müşterilere asic, gpu vb. gibi farklı madenci türleri satmaya başladık.

5. 2018'de Sichun ve Yunnan'da kripto madenciliği yapmak için iki madencilik çiftliği kurduk.Aynı yıl içerisinde 8 mühendisten oluşan bir onarım ve bakım ekibi kurduk.

6. 2019 yılında büyük müşterilere madencilik çözümü sağlamak için bir danışma ekibi kurduk.

7. 2020 yılındaSatışlarınız 190 milyon ABD Doları civarında yeni bir rekora ulaştı.

8. 2022'de barındırma, satış, onarım ve bakım hizmetlerini içeren bir maden çiftliği kuracağız.

 

Shenzhen Leed Electronic Co., Ltd

Hizmet

Shenzhen Leed Electronic Co., Ltd, küresel müşterilere satış, lojistik, onarım ve bakım, madenci barındırma ve madencilik danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.

 

Satış hizmetleri:

  • Tüm müşterilere ücretsiz teklif hizmetleri sunuyoruz.
  • Müşterilerimize sitelerine, elektrik ücretlerine vb. göre meslek satın alma tavsiyesi sunuyoruz.
  • Tüm müşteriler bizden kullanıcı rehberliğine sahip olabilir.

 

Lojistik hizmetler:

  • Müşterilerimize daha iyi bir teslimat hizmeti vermemizi sağlayan bir nakliye şirketini entegre ediyoruz.Madencilik makinesinin yüksek değerli özellikleri olarak, teslimat hizmeti için güvenlik gibi daha fazla gereksinim olacaktır.Daha iyi fiyat, daha iyi hız ve daha kontrol edilebilirlik, elde etmek istediğimiz şeylerdir.

 

Onarım ve bakım:

  • Garanti kapsamındaki madenci için, müşterilerin madenciyi üreticilere iade etmelerine yardımcı olabiliriz.Garanti kapsamı dışında kalan madenci için, madenci artık garanti kapsamında değilse müşterilerin endişelerini ortadan kaldırmaya yardımcı olabilecek onarım ve bakım hizmetleri sunuyoruz.
  • Madenci temizleme ve yenileme de sunduğumuz ek bir hizmettir.Müşteriler, madencilerini temizlemeye veya yenilemeye gönderebilir, bu da makinelerin hizmet ömrünü uzatmaya ve müşterilere daha fazla kar getirmeye yardımcı olabilir.
  • Endüstrideki büyük üreticilerle yakın çalışıyoruz, bu nedenle kontrol panosu, karma pano gibi birçok bileşen bize sağlanabiliyor.

 

Barındırma hizmetleri:

Yakın gelecekte, madencilik çiftliğimiz Teksas'ta kurulacağı için ABD'deki müşterilere barındırma hizmeti vereceğiz.Ayrıca ABD merkezimizde satış, onarım ve bakım hizmetleri verilecektir.

 

Madencilik Danışmanlık hizmeti:

  • Minging çözümü sunuldu.
  • Güç trafosu seçimi, madencilik konteyneri inşa etme, kablolama, soğutma vb. gibi donanım sorunlarının üstesinden gelmek için madencilik çiftliğine yardımcı olmak.
  • Maden çiftliğinin madencileri izlemek için yazılım sistemi kurmasına yardımcı olmak.

 

Shenzhen Leed Electronic Co., Ltd

Shenzhen Leed Electronic Co., Ltd

Shenzhen Leed Electronic Co., Ltd

Ekibimiz

şirket bileşimi

 

1. Mühendisler ve uzmanlar

2. Satış temsilcileri

3. Pazarlamacılar

4. Lojistik uzmanları

5. Tedarik personeli

6. Depo personeli

 

Shenzhen Leed Electronic Co., Ltd

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mr. Charles Lin
Tel : +86 18126351869
Kalan karakter(20/3000)